Fullstack Developer Java Angular, OGRODOWA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Full Stack Developera ze znajomością technologii Java oraz Angular, do projektu związanego z budową systemu TMS, który obsługuje realizację procesów transportowych oraz umożliwiającego śledzenie przesyłek i zarządzanie taborem.

Twoje zadania:
  • Projektowanie, utrzymywanie i rozwój aplikacji (backend + frontend);
  • Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań;
  • Współpraca podczas wszystkich etapów tworzenia oprogramowania;
  • Testy jednostkowe, integracyjne, systemowe;
  • Praca w metodyce Agile i Scrum;
  • Dokumentacja kodu;
  • Optymalizacja stosowanych rozwiązań.

Kogo poszukujemy?

Najlepiej jeśli posiadasz:
  • Znajomość technologii Java v11-17, Spring Boot w tym Spring Security, Spring Data, Spring MV oraz Hibernate;
  • Znajomość bazy danych: PostgreSQL;
  • Znajomość Git;
  • Znajomość technologii frontendowej: Angular;
  • Umiejętność pisania testów (jednostkowych, integracyjnych i end-to-end) dla backendu oraz front-endu;
  • Biegłą znajomość j. polskiego oraz j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w obszarze projektów FinTech będzie dodatkowym atutem.

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
  • Spring Boot
  • Angular
Mile widziane:
  • Hibernate
  • PostgreSQL
  • Git
  • Docker
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 14000-20000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje, Obiady

Kim jesteśmy?
Trusted Software Services, lub po prostu TSS: jesteśmy software housem zajmującym się projektami z dziedzin FinTech, Artificial Inteligence oraz Software Development.
W ramach naszych wewnętrznych projektów zajmujemy się systemami i bramkami płatniczymi online oraz rozwiązaniami umożliwiającymi innowacyjne procesowanie płatności.
Nasze zespoły uczestniczą również w projektach wykonywanych dla naszych partnerów biznesowych z różnych branż i specjalizacji, między innymi spedycyjno-kurierskiej, e-commerce oraz lotniczej.
Data publikacji: 2024-04-21