GenAI Solution Architect, SZCZECIN

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego Partnera poszukujemy Architekta Rozwiązań GenAI, który dołączy do globalnego zespołu ds. sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. Będziesz zajmował się projektowaniem rozwiązań AI dla klientów na całym świecie, aby transformować i optymalizować różne aspekty operacji biznesowych.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Konsulting

  • Siedziba firmy: Kraków

  • Obszar projektu: projektowanie rozwiązań AI

  • Praca zdalna: 100%, gotowość do przyjazdów do biura raz na miesiąc

  • Podróże służbowe: 10%

  • Długość projektu: długofalowa współpraca

  • Język angielski: C1

  • Metodologia: Agile

  • Warunki finansowe poufne; umowa o pracę + premie + ekwiwalenty

Zakres zadań:

  • Identyfikowanie obszarów, gdzie można zastosować sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe w celu optymalizacji procesów, automatyzacji zadań i poprawy podejmowania decyzji

  • Opracowywanie kompleksowej architektury sztucznej inteligencji, która odpowiada celom biznesowym, uwzględniając integrację danych, wybór modelu i skalowalność systemu

  • Uczestniczenia w rozmowach na temat projektowania rozwiązań AI, oferując techniczne wsparcie i wgląd w celu wspierania procesów podejmowania decyzji

  • Kierowanie procesem oceny i wyboru technologii, frameworków i narzędzi sztucznej inteligencji wspierających rozwój rozwiązań

  • Prowadzenie warsztatów z klientami

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

  • Śledzenie najnowszych osiągnięć w dziedzinie sztucznej inteligencji, badanie i ocenianie nowych technologii, w celu zapewnienia, że rozwiązania pozostaną innowacyjne i konkurencyjne

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenia w projektowaniu i architekturze rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, ze szczególnym uwzględnieniem automatyzacji end-to-end

  • Umiejętności w wykorzystaniu technologii sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego do optymalizacji i transformacji operacji biznesowych

  • Praktyka w opracowywaniu modeli Generative AI oraz umiejętność formułowana rozwiązań w tym zakresie

  • Specjalistyczna wiedza w zakresie technik uczenia maszynowego, frameworkach deep learningowych, przetwarzaniu obrazów oraz technologiach związanych z AI i GenAI

  • Znajomość dowolnej platformy chmurowej (AWS, Azure, Google Cloud)

Oferujemy:

  • Możliwość kierowania projektami od początku do końca

  • Pracę z wyjątkowym, międzynarodowym zespołem przyjaznych, zmotywowanych i wielotematycznie uzdolnionych osób

  • Wewnętrzne programy rozwoju oraz budżet na szkolenia

  • Dostęp do platform e-learningowych

  • Najnowszy sprzęt Apple

  • Elastyczny czas pracy

  • Pakiet medyczny z opieką stomatologiczną

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Samochód służbowy

Data publikacji: 2024-04-22