Gotowy/a na nowe wyzwania Pracownik/-ca ochrony do kontroli towarów w Centrum Logistycznym, SIERADZ

Nie zwlekaj! Wyślij zgłoszenie i zostań profesjonalnym pracownikiem ochrony w Seris Konsalnet - największej agencji ochrony w Polsce!

Dołącz do naszego zespołu ochrony (tylko zadania w charakterze kontrolnym) Seris Konsalnet w Sieradzu i zyskaj:

  • konkurencyjne wynagrodzenie (system premiowy)

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • stabilną pracę - szukamy osób do pracy na stałe

  • profesjonalne wdrożenie do pracy - nie musisz mieć doświadczenia

  • pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie

A dodatkowo:

  • dofinansowanie do posiłków

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Zadania na stanowisku:

  • czynności kontrolne: sprawdzanie poprawności skompletowanego towaru przy pomocy skanera

Poszukujemy osób niekaranych, z umiejętnością podstawowej obsługi komputera i dyspozycyjnych - resztę Cię nauczymy!

Nie wymagamy pełnej komunikatywności w języku polskim.