Handlowiec ds. Usług Outsourcingowych, WARSZAWA

Oferujemy:
* Pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
* Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii od realizacji celów sprzedażowych.
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Elastyczny czas pracy i opcję pracy hybyrdowej
* Dodatkowym plusem atutem będzie doświadczenie w branży odbioru i unieszkodliwiania odpadów.
Obowiązki:
* Aktywne pozyskiwanie nowych klientów między innymi poprzez prospecting nowych profili klientów oraz inicjowanie kontaktów z potencjalnymi klientami w oparciu o samodzielnie wypracowane LEADY,
* Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań outsourcingowych dla ich biznesu.
* Tworzenie propozycji handlowych i ich prezentacja potencjalnym klientom.
* Negocjowanie warunków umów handlowych i finalizacja transakcji.
* Śledzenie zmian na rynku i analiza konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
* Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących aktywności sprzedażowej i osiąganych wyników.
Data publikacji: 2024-04-26