Handlowiec na rynek Polski, BIELSKO BIAŁA

HR SIGMA poszukuje doświadczonego i ambitnego Handlowca/Specjalisty ds. Zakupów, który dołączy do naszego zespołu w branży automotive. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, kreatywną i pasjonującą się światem motoryzacji, ta praca jest dla Ciebie!

Praca stacjonarna w lokalizacji Bielsko- Biała

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie relacji z obecnymi klientami na rynku polskim.

  • Analiza potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych dostosowanych do ich wymagań.

  • Negocjacje warunków handlowych i zawieranie umów sprzedaży.

  • Monitorowanie rynku i konkurencji, raportowanie wyników i trendów.

  • Działania mające na celu zwiększenie sprzedaży i realizację celów biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca lub specjalisty ds. zakupów

  • Znajomość rynku automotive w Polsce oraz aktualnych trendów w tej branży.

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami oraz negocjacji handlowych.

  • Samodzielność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się branży.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.

  • Przyjazne i profesjonalne środowisko pracy.

Jeśli jesteś gotów(-a) na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na adres email: [email protected]

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2024-04-21