Inżynier budowy ds. elektrycznych, ELBLĄG

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad powierzonym kontraktem (głównie obiekty kubaturowe)

  • kontrola i koordynacja robót elektrycznych/teletechnicznych

  • sprawowanie nadzoru nad pracownikami i podwykonawcami

  • pomoc w tworzeniu i analizie harmonogramu oraz monitorowaniu postępu robót

  • współpraca z Kierownikami Budowy i Kierownikami Robót

  • prowadzenie dokumentacji

  • nadzór nad gospodarką materiałową i sprzętem w procesie budowy

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej/elektrycznej/ teletechnicznej

  • umiejętność analizy projektów technicznych

  • znajomość programu AutoCad

  • umiejętność tworzenia ofert, kosztorysów, harmonogramów

  • umiejętność planowania i zdolności organizacyjne;

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność i gotowość do kilkudniowych delegacji

  • znajomość języka niemieckiego/ angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:

  • umowa o pracę: 3 miesiące, kolejna umowa na czas nieokreślony (pełny etat)

  • premia roczna

  • pakiet socjalny

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Data publikacji: 2024-04-21