Inżynier Procesów m/k, ŻYRARDÓW

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i uruchamianie procesów montażowych dla nowych produktów,

  • Definiowanie, optymalizacja oraz kontrola procesu produkcyjnego pod kątem efektywności, jakości i ergonomii,

  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji procesowej (instrukcje stanowiskowe),

  • Definiowanie i kontrola parametrów produkcyjnych,

  • Udział w próbach technologicznych,

  • Identyfikacja problemów procesowych i konstrukcyjnych związanych z wyrobem,

  • Uczestnictwo w projektach inwestycyjnych,

  • Analiza i usprawnianie stanowisk pracy oraz procesów logistyki wewnętrznej.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Umiejętność zarządzania projektami,

  • Znajomość pakietu MS Office i AUTO-CAD,

  • Znajomość podstawowych narzędzi Lean Manufacturing,

  • Zdalności analityczne,

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w dynamicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju,

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport, pakietu medycznego, wczasy pod gruszą).

Data publikacji: 2024-04-26