Inżynier Procesu/Process Engineer, ROPCZYCE

Zadania:

  • Przygotowanie i nadzór nad procesem produkcyjnym w zakresie montażu i testów końcowych urządzeń elektronicznych,
  • Przygotowywanie raportów wskaźników produkcyjnych oraz instrukcji pracy,
  • Przygotowywanie i nadzór nad PFC, PFMEA oraz powiązanymi dokumentami,
  • Wdrażanie działań korygujących procesu produkcyjnego
  • Dobór najlepszej technologii na podstawie prognozowanego zapotrzebowania Klientów, czasu standardowego oraz analizy struktury produktu
  • Planowanie i zamawianie pomocy montażowych
  • Aktywny udział w pracach zespołu Lean Manufacturing

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika/elektrotechnika, automatyka, mechatronika, robotyka)
  • Znajomość procesów z zakresu montażu i testów końcowych urządzeń elektronicznych, komponentów elektronicznych,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu stanowisk za pomocą NI LabView lub TestStand
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością stałej współpracy
  • Pracę w trybie dwuzmianowym
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego Generali, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Premie kwartalne

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Data publikacji: 2024-03-05