Inżynier systemowy Remote, CHŁODNA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Znasz Linuxa i potrafisz administrować i optymalizować pracę środowisk pod jego kontrolą? Poszukujesz wyzwań i chcesz pracować w zespole R&D odpowiedzialnym za rozwój infrastruktury IT?

Zostań ekspertem w obszarze usług hostingowych. Zakres obowiązków:
  • administracja serwerami Linux
  • rozwój i utrzymanie systemu zarządzania konfiguracją (Ansible)
  • projektowanie architektury systemów oraz aplikacji
  • praca z oprogramowaniem i technologiami: OpenStack, ELK, ZooKeeper, RabbitMQ, git, Apache, Nginx, Postfix, Dovecot, MySQL, PostgreSQL, LDAP, Couchbase, LXC, KVM
  • dokumentowanie tworzonych rozwiązań

Kogo poszukujemy?

  • doświadczenie jako inżynier, administrator lub DevOps
  • dobra znajomość systemu Linux
  • doświadczenie w pracy z Bash, GIT, Ansible
  • analityczny umysł i łatwość rozwiązywania skomplikowanych zadań
  • znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, HTTP, IMAP, POP3, SMTP)
  • umiejętność programowania w Python/Perl
  • doświadczenie w pracy przy złożonych i rozproszonych systemach

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Linux
  • RabbitMQ
  • Apache
  • Git
  • nginx
  • Postfix
  • OpenStack
  • ZooKeeper
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 17000-22000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Budżet szkoleniowy, Wyjazdy na konferencje
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Obiady
  • Pakiet relokacyjny

Kim jesteśmy?
Altkom Experts, to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.
Data publikacji: 2024-04-21