Instalator Specjalista ds. Systemów GPS, WARSZAWA

Do naszego zespołu IT, który na specjalizuje się w systemach skupionych wokół monitoringu pojazdu w wykorzystaniem GPS oraz zabezpieczeń obiektów stałych. Nasz zespół realizuje własne projekty i nie jest outsourcingiem. Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Instalatora- specjalisty ds. Systemów GPS m.in do montowania nadajnikóW GPS oraz do zbierania danych z systemów samochodowych.

Główne zadania:

  • Instalacja urządzeń GPS, sond paliwa, czujników,

  • Integracja urządzeń: tachografy, nadajniki, urządzenia zewnętrzne,

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla instalatorów,

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz poszczególnymi działami firmy,

  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,

  • Konfiguracja urządzeń poprzez aplikacje dedykowane,

  • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności.

Wymagania konieczne:

  • Niezbędna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej (pojazdów osobowych, ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych),

  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

  • Dobra organizacja czasu pracy,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

    Mile widziane:

  • Doświadczenie w montażach systemów GPS,

  • Otwartość na rozmowy i dociekliwość w poznawaniu nowych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się branży,

  • Elastyczną formę współpracy,

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie,

  • Premię świąteczną,

  • Inne benefity ustalane indywidualnie z Przełożonym.

Data publikacji: 2024-04-21