Java Architect, WARSZAWA

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organizacji wysokiej klasy specjalistów i kadry zarządzającej z obszaru IT a także rozwija i wdraża nowoczesne rozwiązania IT w ramach outsourcingu procesów. IT LeasingTeam wspiera procesy biznesowe firm, umożliwiając im zwiększenie elastyczności i budowanie przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Informacje organizacyjne:

Siedziba biura: Warszawa.
Stawka: 160 - 210 zł / h (netto na FV).
Zatrudnienie: B2B, współpraca długoterminowa. Zaangażowanie stałe na full-time.
Tryb Pracy: hybrydowa - 1 raz w tygodniu z biura w Warszawie, pozostałe 4 dni są zdalne.
Sektor: Międzynarodowa spółka z sektora energetycznego/paliwowego.
Zakres prac/projekty: core'owy system (globalna platforma) osadzona na Azure (obecnie wdrażana do AWS) umożliwiająca firmie współpracę z zewnętrznymi dostawcami (proces zakupowo/przetargowy). Nad tym rozwiązaniem pracują już zespoły ze Szwecji, Norwegii i Danii. Jest również projekt webowy - wdrażanie infrastruktury służącej do ładowania samochodów elektrycznych. Równolegle prowadzone są prace nad rozwiązaniem mobilnym. Duże projekty chmurowe dla wewnętrznego stakeholdera.
Stack technologiczny na projekcie: AWS, Java, Spring, Microservices, SQL, SONAR, GitHub

Proces rekrutacji: 2-etapowy (zdalna rozmowa techniczna ogólna i z modelowania architektury)

Obowiązki:

  • Tłumaczenie potrzeb biznesowych na techniczne projekty

  • Tworzenie rozwiązań we współpracy z Architektami, Product Menagerami oraz Product Ownerami

  • Tworzenie dokumentacji architektury projektów

  • Programowanie w Javie jest opcjonalne

  • Minimum 7 lat doświadczenia w branży IT

  • Miniumum 3 lata doświadczenia jako Java Developer

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Rozumienie zarządzania projektami i metodologii Scrum

  • Znajomość mikroserwisów i dowolnego clouda

  • Umiejętność modelowania architektury aplikacyjnej

  • Praktyki CI/CD

  • Długofalowe stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B.

  • Szansa na rozwój w dużej, międzynarodowej strukturze

  • Dopłata do karty MultiSport oraz ubezpieczenia.

  • Elastyczne godziny startu pracy 7:30 - 9:30.

  • Szansa na uczestniczenie w kluczowych projektach dla dużej firmy działającej w stabilnym sektorze.

  • Sprawny proces rekrutacyjny

Data publikacji: 2024-04-21