Java Developer Remote, ALEJE JEROZOLIMSKIE WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Projekt dotyczy rozwijania aplikacji webowej wspomagającej automatyzację obsługi magazynowej typu WES - Warehouse Execution System. Tworzymy ją dla amerykańskiej firmy z siedzibą w Atlancie. System ma usprawniać pracę w magazynach dużym firmom z branży e-commerce.

Zadania:
  • dostosowywanie głównego rozwiązania do specyficznych potrzeb klientów,
  • analiza, weryfikacja techniczna, projektowanie i rozwój aplikacji,
  • zarządzanie zarówno istniejącymi, jak i nowymi liniami produktów,
  • współpraca w zespole rozproszonym nad zapewnieniem wydajności,
  • analizowanie i raportowanie obszarów potencjalnych ulepszeń, w tym weryfikacja nowych technologii, które mogą przynieść strategiczną przewagę,
  • opracowywanie wdrożeń Proof of Concept, w celu ustalenia wykonalności i zademonstrowania zastosowania nowej technologii, w nowych produktach lub rozszerzeniach istniejących produktów,
  • praca zdalna, możliwe okazjonalne wizyty w biurze w Warszawie,
  • stawka: 150 -160 zł/h przy B2B, w zależności od doświadczenia i kompetencji.

Kogo poszukujemy?

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:
  • posiadasz minimum 6 lat doświadczenia komercyjnego jako Java Developer,
  • posiadasz wykształcenie wyższe z informatyki lub pokrewnej dziedziny,
  • bardzo dobrze znasz: Java 8+, Spring Boot, SQL, Oracle, JMS, Rest Api, Apache Active MQ lub Apache Kafka,
  • posiadasz doświadczenie z mikrousługami i systemami dużej skali,
  • masz doświadczenie z serwerami aplikacji open source,
  • pracowałeś/aś przy całym cyklu życia oprogramowania, najchętniej przy dużym projekcie,
  • wykonujesz testy jednostkowe,
  • posiadasz doświadczenie w przetwarzaniu danych, wrażliwych na czas,
  • posiadasz umiejętności organizacyjne, zarządzania czasem i rozwiązywania problemów oraz współpracy w międzynarodowym zespole rozproszonym,
  • znasz bardzo dobrze język angielski w mowie i piśmie, min. B2,
  • Mile widzimy: doświadczenie w pracy z systemami do zarządzania magazynem.

Czego wymagamy?

6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java 8+
  • Spring Boot
  • SQL
  • JMS
  • REST
  • ActiveMQ
  • Kafka
Mile widziane:
  • Oracle DB
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 150-160 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: W całości
  • Klasy językowe
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Kim jesteśmy?
U nas możesz zmienić projekt lub przejść do innego działu
Rozumiemy, że każdy może potrzebować zmiany lub dopiero szuka swojej zawodowej drogi. Jeżeli projekt, w którym pracujesz nie do końca Ci odpowiada – wspólnie znajdziemy inny. W Scalo jest w czym wybierać.
Data publikacji: 2024-04-21