Java Development Engineer, WADOWICKA KRAKÓW

Czym będziesz się zajmować?

Obowiązki:

  • Tworzenie strategicznych ulepszeń oferty dystrybucji stron trzecich, platformy FIX, platform realizacji, systemów zarządzania zamówieniami i łączności Exchange.
  • Budowanie nowej, niezależnej od dostawcy platformy łączności FIX, opartej na Chronicle Queue/Java, do wdrożenia globalnego, łącznie z udostępnianiem sprzętu.
  • Budowanie warstwy łączności FIX o niskim opóźnieniu, DevOps i wsparcia produkcyjnego.
  • Certyfikacja klienta FIX.
  • Pomoc w budowie „następnej generacji” platformy Fix do realizacji kontraktów futures.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Javy.
  • Doświadczenie w protokole FIX – certyfikacja klienta, normalizacja – praktyczne doświadczenie eTradingu.
  • Doświadczenie z platformą eTrading Order Routing (preferowane kontrakty futures i opcje – z uwzględnieniem Cash Eq).
  • Znajomość systemu dostawców w ramach Chronicle Queue.
  • Znajomość języka Scala lub chęć nauczenia się.
  • Umiejętności miękkie i analityczne.

Czego wymagamy?

4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Java
Mile widziane:
  • Scala
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 21000-29000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Prowadzimy Systematyczne Badania Rynku, Co Pozwala Naszym Zespołom Digital Być O Krok Przed Konkurencją.
Oferujemy między innymi usługi rekrutacyjne dla StartUpów, IT, usług wspólnych i branży finansowej. Łączymy najbardziej innowacyjne organizacje z najlepszymi ludźmi na rynku.
Data publikacji: 2024-04-21