Kasjer Sprzedawca, BYDGOSZCZ

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży. Sklep posiada również ladę mięsną.

  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów.

  • Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru.

  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.

  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie.

Nasze oczekiwania:

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny).

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.

  • Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

  • Bardzo dobrą atmosferę.

  • Pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.

Data publikacji: 2024-04-25