Kelnerka/Kelner NIEMCY, ALTENAHR

Agencja Pracy GLICO Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje Kelnerki/Kelnera chętnej/go do pracy w Niemczech.

Dodatkowe informacje

  • Stanowisko::
    Kelnerka/Kelner (NIEMCY)

  • Miejsce pracy::
    53505 Altenahr

  • Ilość wakatów::
    1

  • Wymagania::

    • dobra znajomość j. niemieckiego na poziomie B1/B2,
    • doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki,
    • pozytywne nastawienie do obowiązków oraz klientów,
    • chęć podjęcia pracy w Niemczech w dłuższym okresie czasu,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim lub polskim!!!

  • Obowiązki::

    • obsługa gości restauracji,
    • rozliczenie klientów,
    • zbieranie zamówień,
    • doradzanie w wyborze dań oraz napoi,
    • dbanie o porządek w miejscu pracy.

  • Co oferujemy::

    • ciekawa praca w Niemczech,
    • atrakcyjne wynagrodzenie do 3.500 - 4.000 EUR brutto/miesiąc
    • wymiar 42 - 45 godzin/tygodniowo
    • zakwaterowanie zapewnione
    • praca na niemieckich warunkach u niemieckiego pracodawcy,
    • Prosimy o wysyłanie CV w języku niemieckim lub polskim !!!

  • Klauzula:
    Niniejszym
    wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim
    CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę
    udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy
    przeprowadzającymi proces rekrutacji przez Glico Sp. z o.o. z siedzibą w
    Krakowie (30-207) przy ulicy Jacka Malczewskiego 47A w celach
    związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w
    przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie
    danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. 2016 r., poz. 922). Swoje dane
    podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich
    poprawiania.
    Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Glico sp. z
    o.o. z siedzibą w Krakowie (30-207) przy ulicy Jacka Malczewskiego 47A.

Data publikacji: 2024-04-27