Key Account Manager, WARSZAWA

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Posiada minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży, najlepiej nabytego w branży outsourcingowej / rekrutacyjnej IT.

  • Posiada praktyczne doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych i w sprzedaży usług B2B, a ponadto zna terminologię i specyfikę stanowisk oraz usług w obszarze IT.

  • Zna język angielski minimum na poziomie B2, pozwalająca na obsługę klientów anglojęzycznych.

  • Ma wyższe wykształcenie.

  • Ma praktyczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji.

  • Jest proaktywna, zaangażowana i ceni sobie środowisko pracy, na które ma realny wpływ.

  • Ma wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i interpersonalne.

 in4ge to spółka z wieloletnim doświadczeniem, należąca do grupy zajmującej się tworzeniem autorskich produktów IT wspierających biznes. Specjalizujemy się w dostarczaniu swoim partnerom biznesowym specjalistów IT oraz całych zespołów projektowych realizujących usługi programistyczne, analityczne, testerskie oraz administracyjne.

Nasza skuteczność wynika z wieloletniego doświadczenia w branży IT jako dostawca usług i produktów IT, a przede wszystkim jako zaufany partner biznesowy budujący długotrwałe relacje z firmami na rynku polskim i europejskim. Prowadzimy projekty zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, głównie dla Klientów z sektora finansowego - banków, ubezpieczycieli oraz firm z sektora retail.

Opis stanowiska
Poszukujemy proaktywnego i zaangażowanego Key Account Managera do naszego zespołu w Warszawie, który będzie odpowiedzialny/a za wsparcie rozwoju biznesu poprzez aktywne poszukiwanie klientów i działania sprzedażowe. Idealny kandydat posiada doświadczenia zawodowe w sprzedaży rozwiązań outsourcingu IT lub sprzedaży usług rekrutacyjnych.

MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:

  • Możliwość rozwoju i współtworzenia procesów oraz struktur powstającego zespołu.

  • Wsparcie doświadczonych ekspertów w swoich dziedzinach.

  • Przyjazną i szanującą kulturę pracy, opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości

  • Dużą samodzielność w działaniu, otwartość na Twoja inicjatywę oraz elastyczne podejście do Twoich potrzeb.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników.

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B.

  • Pracę w trybie hybrydowym w Warszawie (50:50), elastyczne godziny pracy.

,[Rozwijanie biznesu poprzez pozyskiwanie nowych Klientów oraz sprzedaż usług outsourcingowych i rekrutacyjnych., Aktywne poszukiwanie nowych możliwości i kanałów dotarcia do Klientów., Budowa i rozwijanie relacji biznesowych z nowymi i obecnymi Klientami., Analiza rynku pod kątem potencjału, konkurencji, zagrożeń oraz nowych szans biznesowych., Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych., Wsparcie i inicjowanie działań z zakresu marketingu sprzedażowego., Tworzenie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne dotyczących prowadzonych działań sprzedażowych i operacyjnych.] Requirements: Sprzedaż usług B2B, Pozyskiwanie nowych partnerów, Umiejętności sprzedażowe , Umiejętności negocjacyjne
Data publikacji: 2024-04-21