Kierowca Sprzedawca Vanseller prawo jazdy kat. C, MIĘDZYRZECZ

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek, poszukuje Kandydatów do Działu Handlu Tradycyjnego na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.

  • Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem.

  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów.

Nasze oczekiwania:

  • Miejsce zamieszkania w pobliżu wskazanego regionu.

  • Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży (vansellingu).

  • Prawo jazdy kat. C (karta kierowcy).

  • Aktualne badania SANEPID.

  • Umiejętność łatwego wysławiania się i prezentacji słownej.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Bardzo dobrą atmosferę.

  • Pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.

Data publikacji: 2024-04-21