Kierownik projektu, ZABRZE

       Firma budowlana poszukuje kierownika projektu ( montaż konstrukcji stalowych). Umowa o
pracę/B2B – w zależności od preferencji. Praca w biurze (m. Zabrze).

            Wymogi:  - ukończenia studiów na kierunku budownictwa.

                            - doświadczenie na stanowisku w zakresie
konstrukcji stalowych – minimum 3 lata.

doświadczenie w branży budowlanej  -  minimum 5 lat.

znajomość języka angielskiego, minimum poziom B.2.

                            - znajomość
specjalistycznych programów typu AUTOCAD.

umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

                             - prawo
jazdy kategorii „B”.

Miłe widziane :  - uprawnienia
budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej ( bez ograniczeń)

                            - znajomość
języka niemieckiego.

     Zakres zadań :

1. Poszukiwanie kontraktów ( związanych z montażem konstr. stalowych ).

2. Spotkanie i korespondencja z klientami.

3. Negocjacja umow z dostawcami, podwykonawcami.

Obowiązkowo :     1. Przedstawić
oczekiwania finansowe

                              2.
Podać listę zrealizowanych kontraktów/projektów.

                              3 .
Podac krótki opis tego, co wchodziło w zakres obowiązków.

      Zapraszamy do kontaktu:

 Tarolbud Sp. z o.o

tel: 725-100-511

CV na maila: [email protected]

Data publikacji: 2024-04-27