Konsultant SAP CO, KRAKÓW

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości.

Obecnie, dla naszego Partnera, który jest wiodącym dostawcą w dziedzinie konsultingu, usług technologicznych i transformacji cyfrowej poszukujemy Konsultanta SAP CO, który wesprze globalny zespół we wdrożeniu scentralizowanego systemu finansowo-księgowego oraz powdrożeniowej obsługi i rozwoju istniejących modułów.

Informacje o projekcie:

  • Branża: Konsulting

  • Lokalizacja:Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków

  • Tryb pracy: Model hybrydowy (40% praca z biura, 60% praca zdalna)

  • Podróże służbowe: 10-20%

  • Długość projektu: Współpraca długofalowa

  • Wymagane języki: Angielski (C1)

  • Rodzaj umowy: B2B

Zakres zadań:

  • Zrozumienie potrzeb, procesów i wymagań działów biznesowych w celu dostarczenia optymalnego rozwiązania

  • Wsparcie istniejących globalnych aplikacji S4/HANA oraz wdrażanie wymagań do przypisanych systemów i aplikacji

  • Identyfikacja obszarów do poprawy oraz proponowanie odpowiednich rozwiązań

  • Opracowywanie koncepcji optymalnego odwzorowania procesów biznesowych w obszarze SAP CO

  • Tworzenie projektów technicznych do wdrożonych rozwiązań

  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych dla realizacji wymagań

  • Zapewnienie pomyślnego wdrożenia i implementacji rozwiązań

  • Współpraca z zespołem programistów

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w projektach wdrożeniowych SAP CO

  • Doświadczenie w konfiguracji i testowaniu rozwiązań

  • Doświadczenie w tworzeniu planów i podręczników użytkownika

  • Umiejętność pisana dokumentacji technicznej i projektowej

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów dla Kluczowych Użytkowników SAP

  • Znajomość procesów księgowych, w tym obszar kontrolingu i raportowania

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Komunikatywność oraz analityczne myślenie

Mile widziane:

  • Znajomość: SAP Business One (Finance), SAP Predictive Analytics, MS Power BI (Power Query, DAX), Jira

  • Doświadczenie jako Super User w procesach rozwoju istniejących systemów biznesowych oraz wdrażania nowych rozwiązań IT z zachowaniem odpowiedniej logiki i reguł biznesowych (m.in. SAP Paybacks and Chargebacks, projekt Data Analytics w oparciu o technologię Snowflake Data Cloud)

  • Doświadczenie we wdrożeniach AA/CO-PC/CO-PA/CO-OM/CO-ML/TR

  • Znajomość procesów biznesowych w jednej z branż: Industry, Postal & Parcel

  • Certyfikaty SAP, SAP S/4HANA

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami SAP w międzynarodowym środowisku

  • Elastyczne godziny pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Kara Multisport

  • Budżet szkoleniowy

  • Spotkania integracyjne

Data publikacji: 2024-04-25