Konsultant SAP PP Remote, CENTRUM WROCŁAW

Czym będziesz się zajmować?

Zakres zadań:

  • Wsparcie istniejących globalnych aplikacji SAP R3 oraz wdrażanie wymagań do przypisanych systemów i aplikacji
  • Pomoc i wsparcie dla działów biznesowych w identyfikowaniu potencjału optymalizacyjnego
  • Opracowywanie koncepcji optymalnego odwzorowania procesów biznesowych w obszarze SAP PP
  • Tworzenie projektów technicznych do wdrożonych rozwiązań
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych dla realizacji wymagań
  • Samodzielne wdrażanie rozwiązań lub przekazywanie ich do zespołu programistów
  • Zapewnienie pomyślnego wdrożenia i implementacji rozwiązań
  • Współpraca przy projektach regionalnych i globalnych
  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu przyszłego systemu S4-Hana jako ekspert w danej dziedzinie

Kogo poszukujemy?

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Konsultanta SAP ze specjalizacją w logistyce produkcyjnej, który dołączy do globalnego zespołu znanej firmy technologicznej związanej z branżą kosmiczną oraz motoryzacyjną. Na co dzień będziesz ściśle współpracował z 4 programistami z Polski oraz Product Ownerem z Niemiec. Jako Konsultant będziesz członkiem 45 osobowego polskiego zespołu, który rozwija i wspiera zarządzanie cyklem życia aplikacji SAP w sakli globalnej..

Informacje o projekcie:
  • Sektor: Technologiczny
  • Siedziba firmy: Wrocław
  • Praca zdalna lub hybrydowa
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki projektu: polski i angielski
  • Podróże służbowe: 10%
  • Typ kontraktu: UoP
  • Wynagrodzenie: 20-24 na UoP z KUP
  • Etapy rekrutacji: 2 spotkania online

Czego wymagamy?

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • ERP
  • SAP
  • SAP PP
  • SAP Production Logistics
Mile widziane:
  • Project management
Języki:
  • Angielski
  • Polski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 20000-24000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje, Obiady

Kim jesteśmy?
Cyclad is an international consulting company operating in the IT/ICT sectors, providing outsourcing solutions for HR and IT services.
Data publikacji: 2024-04-21