Konsultant SAP PP, KATOWICE

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Aktualnie poszukujemy Konsultanta SAP ze specjalizacją w logistyce produkcyjnej, który dołączy do globalnego zespołu znanej firmy technologicznej związanej z branżą kosmiczną oraz motoryzacyjną. Na co dzień będziesz ściśle współpracował z 4 programistami z Polski oraz Product Ownerem z Niemiec. Jako Konsultant będziesz członkiem 45 osobowego polskiego zespołu, który rozwija i wspiera zarządzanie cyklem życia aplikacji SAP w sakli globalnej..

Informacje o projekcie:

  • Sektor: Technologiczny

  • Siedziba firmy: Wrocław

  • Praca zdalna lub hybrydowa (jeden dzień w tygodniu / jeden dzień na dwa tygodnie)

  • Czas trwania projektu: stała współpraca

  • Języki projektu: polski i angielski

  • Podróże służbowe: 10%

  • Typ kontraktu: UoP

  • Wynagrodzenie: 20-24 na UoP z KUP

  • Etapy rekrutacji: 2 spotkania online

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie istniejących globalnych aplikacji SAP R3 oraz wdrażanie wymagań do przypisanych systemów i aplikacji

  • Pomoc i wsparcie dla działów biznesowych w identyfikowaniu potencjału optymalizacyjnego

  • Opracowywanie koncepcji optymalnego odwzorowania procesów biznesowych w obszarze SAP PP

  • Tworzenie projektów technicznych do wdrożonych rozwiązań

  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych dla realizacji wymagań

  • Samodzielne wdrażanie rozwiązań lub przekazywanie ich do zespołu programistów

  • Zapewnienie pomyślnego wdrożenia i implementacji rozwiązań

  • Współpraca przy projektach lokalnych i globalnych

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu przyszłego systemu S4-Hana jako ekspert w danej dziedzinie

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne lub porównywalne kwalifikacje

  • Kilkuletnie doświadczenie w środowisku SAP, w tym 3 lata w roli konsultanta

  • Bardzo dobra znajomość modułu SAP PP / logistyki produkcyjnej oraz solidna wiedza z zakresu dostosowania i wdrażania rozwiązań

  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań w skali globalnej

  • Znajomość programowania i optymalizacji (ABAP, UI5, Fiori) będzie atutem

  • Gotowość do podróży zagranicznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę z KUP oraz roczny bonus

  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia

  • Pracę w innowacyjnym sektorze

  • Wielokulturowe środowisko pracy

  • Dostęp do platform szkoleniowych

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Elastyczne godziny pracy

  • Opiekę medyczną i stomatologiczną

  • Kartę sportową

  • Ubezpieczenie na życie

  • Eventy integracyjne i charytatywne

Data publikacji: 2024-04-21