Kontrola jakości obsługa maszyn, ŁÓDŹ

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 29 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży przetwórstwa tworzywa sztucznego produkującego części do urządzeń AGD oraz dla branży electro i motoryzacji, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Zadania:

  • wstępne przygotowanie elementów,

  • obsługa maszyny,

  • wzrokowa kontrola jakości,

  • pakowanie.

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycja do pracy w systemie 3 zmian,

  • chęć do nauki.

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • wynagrodzenie - 27.7 zł/h brutto dla studenta brutto=netto,

  • praca na 3 zmiany - 6/14, 14/22, 22/6 pn-pt ew. sb,

  • przerwę w trakcie pracy 20 min,

  • karta Multisport,

  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez zakład.

Data publikacji: 2024-04-21