KONTROLER JAKOŚCI KLASYFIKATOR, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6 000 PLN
Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych klientów dla spółki. Utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami. Sporządzanie i kontrola dokumentów magazynowych i księgowych. Kontrola merytoryczna i formalna dokumentów magazynowych. Możliwość rozwoju i awansu zawodowego, a także możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia. Pracodawca oferuje: pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyniku, umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami oraz dofinansowanie posiłków.
  • Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku handlowca. Mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami (obrót złomem). Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Umiejętność obsługi komputera (WORD, EXCEL) oraz obsługi urządzeń biurowych.

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-04-07