Kontroler jakości, ŁÓDŹ

KONTROLER JAKOŚCI

  Zadania:

- Wykonywanie testów zgodnie ze specyfikacja testowa obowiązującą dla danego produktu;

- Przygotowanie raportów testowych oraz niezbędnej dokumentacji dla produktów gotowych;

- Zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu wykonywania testów produkowanych urządzeń w celu osiągnięcia wymaganej jakości;

- Wyciąganie wniosków z wyników przeprowadzanych testów i przekazywanie ich bezpośredniemu przełożonemu;

- Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu aparatury kontrolno-pomiarowej mogących wpłynąć na wyniki;

-Wystawianie kart niezgodności w każdym przypadku odstępstwa od specyfikacji pomiarów przełożonemu oraz odpowiednim służbom.

Wymagania:

- Umiejętność czytania rysunku technicznego;

- Mile widziane wykształcenie średnie, o kierunku elektrycznym;

- Umiejętność interpretacji wyników pomiarów;

- Zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy własnej pod presja czasu;

- Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi suwnicy i uprawnienia SEP.

Oferujemy:

- wynagrodzenie 5000zł brutto

- dwukrotny dodatek za pracę w nocy 40% liczony od 4242zł brutto

- 200% dodatek za pracę w dodatkowa niedzielę

-  stały dodatek za pracę w 4 brygadach 887, 32 zł brutto + za prace według grafiku w niedzielę 80%

- nagroda roczna

- stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę

- premia miesięczna do 500zł brutto

- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,

- praca w systemie 4-brygadowym

Miejsce wykonywania pracy: Łódź - Teofilów

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej. Łączymy globalne doświadczenie ze zrozumieniem lokalnych i branżowych uwarunkowań. Każdego roku zatrudniamy kilkadziesiąt tysięcy pracowników tymczasowych do pracy na różnych stanowiskach w wielu branżach, pomagając naszym klientom, pracownikom oraz kandydatom odnieść sukces na rynku pracy.

Data publikacji: 2024-03-15