Kontroler jakości, DĄBROWA GÓRNICZA

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Zadania:

  • nadzór nad wybranym etapem produkcji;

  • bieżąca kontrola jakości;

  • prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z produkcją - mile widziane;

  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;

  • sumienność i dokładność;

  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • początkowe wynagrodzenie: 5000 zł brutto + do 500 zł premii + dodatek 250 zł za pracę w systemie równoważnym + 200-300 zł brutto dodatku za pracę w godzinach nocnych;

  • premię frekwencyjną wypłacaną co 4 miesiące (300, 500 lub 1200 zł);

  • program benefitów (dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Luxmed, ubezpieczenia grupowego);

  • pracę w systemie równoważnym po 12 h (I zmiana 7.00-19.00, II zmiana 19.00-7.00), około 14 dni roboczych w miesiącu;

  • dla najlepszych możliwość rozwoju zawodowego;

  • zestawy obiadowe w cenie ok. 12 zł w restauracji na terenie zakładu czynnej 24h/dobę;

  • premię za polecenie znajomego: 1500 zł brutto;

  • bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego lub niemieckiego;

  • autobusy pracownicze z miejscowości: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Bytom, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Poręba i Zawiercie;

  • stabilne zatrudnienie początkowo w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat z perspektywą przejścia w struktury firmy;

  • dla wybranych kandydatów szansa na zatrudnienie bezpośrednio pod firmą od pierwszego dnia pracy.

Data publikacji: 2024-04-21