KOORDYNATOR PRAC BIUROWO-MAGAZYNOWYCH, WYSOCKO MAŁE

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Zakres obowiązków:
  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane technikum ekonomiczne lub podobne) Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość i umiejętność poruszania się w programie Subiekt GT
  • Znajomość pracy w prograie Excel (tworzenie tabel, proste rachunki, narzucanie marży, zestawienia)
  • Elastyczność, umiejetność pracy pod presją czasu
  • Rzetelność i poczucie odpowiedzialności za wykonaną pracę
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Koordynowanie stanu ilościowego oraz zamówien kartonów, użytych do pakowania, pomoc na pakowni
  • Kontakt z dostawcami surowców i artykułów biurowych
  • Kontakt z firmami kurierskimi (awizowanie i śledzenie przesyłek, reagowanie w razie problemów)
  • Pomoc w dziale handlowym m.in. w zakresie rozliczenia planów produkcyjnych w programie Excel, organizacyjne prace biurowe
  • Praca w programie Subiekt GT w zakresie: rozpisania zamówień na produkcję, przyjęcie faktur zakupu, faktury sprzedaży
  • Po okresie próbnym 3 miesięcznym - stałe zatrudnienie na umowę o pracę

Zmianowość: jedna zmiana
Data publikacji: 2024-04-08