Koordynator zespolu sprzedażowego, BIELSKO BIAŁA

HR SIGMA to zespół specjalistów z branży HR, który aktywnie poszukuje dla swoich Klientów kandydatów spełniającego określone kryteria danego stanowiska.

Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio u Klienta, co najważniejsze rekrutacja jest bezpłatna.

Na chwilę obecną poszukujemy dla swojego Klienta kandydata na stanowisko: Koordynatora zespołu sprzedażowego FMCG

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Nadzór nad obsługą klientów rynku sieciowego, detalicznego i exportowego,

  • Odpowiedzialność za planowanie pracy, zarządzanie i właściwą komunikację w zespole

  • Zagwarantowanie właściwego przygotowania działu do sprzedaży, realizacja ustalonej strategii sprzedażowej,

  • Analiza planów sprzedażowych na podległym rynku, raportowanie wyników,

  • Wprowadzanie ulepszeń i rozwiązań wspomagających wzrost sprzedaży i opłacalność projektów

Wymagania:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży w branży FMCG oraz we współpracy z międzynarodowymi sieciami handlowymi

  • Doświadczenie w rozwoju i wdrażaniu nowych produktów

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne

  • Umiejętności jakościowej realizacji celów i zadań w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki handlowe

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość na wyjazdy służbowe

  • Płynna obsługi Pakietu Office (obsługa EX, BI będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Stałe wynagrodzenie i system premiowy

  • Bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Pracę w kreatywnym, otwartym, zaangażowanym zespole

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji przez portal lub na adres [email protected]

Klauzula RODO:

Data publikacji: 2024-04-21