Księgowa ds. podatków, WARSZAWA

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Księgowej ze znajomością CITu Estońskiego. Naszym klientem jest biuro rachunkowe oferujące kompleksowe usługi dedykowane małym firmom i przedsiębiorcom z zakresu księgowości, kadr i płac.

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów

  • odpowiedzialność za opracowanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu oraz prawem podatkowym,

  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,

  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby firm, banków oraz instytucji zewnętrznych,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,

  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),

  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,

  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w rozliczaniu CITu Estońskiego

  • wykształcenia wyższego ekonomicznego (finanse, rachunkowość)

  • kilkuletniego doświadczenia w pracy w księgowości

  • bardzo dobrej znajomości aktualnych regulacji podatkowych, ZUS, ubezpieczeń społecznych.

  • gotowości do uczenia się i aktualizacji wiedzy.

  • mile widziana znajomość programu Symfonia, Saldeo

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w ramach Umowy o pracę lub Kontraktu B2B

  • Premie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę Multisport

  • Regularne szkolenia

  • Paczki na święta

  • Sprzęt służbowy

Data publikacji: 2024-04-21