Księgowa, MIĘDZYRZECZE GÓRNE

Firma HR SIGMA poszukuje dla klienta doświadczonej księgowej, która będzie mogła samodzielnie zarządzać pełnym zakresem obowiązków związanych z księgowością. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz dynamiczne środowisko pracy

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości

  • Wystawianie faktur sprzedażowych

  • Obsługa faktur zakupowych krajowych i zagranicznych

  • Rozliczanie faktur kosztowych

  • Rozliczanie płatności gotówkowych i transakcji przelewowych

  • Odpowiedzialność za współpracę z Biurem Księgowym:

  • Praca z programami OPTima Comarch i KSEF

  • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych

  • Dbanie o terminowość i rzetelność

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego.

  • Umiejętność wystawiania faktur sprzedażowych.

  • Znajomość procedur związanych z wprowadzaniem faktur zakupowych krajowych i zagranicznych (współpraca z agencją celną).

  • Obsługa faktur kosztowych krajowych i zagranicznych.

  • Wykonywanie korekt krajowych i zagranicznych.

  • Rozliczanie płatności gotówkowych w PLN i walutach oraz transakcji przelewowych w USD i EURO.

  • Pełna odpowiedzialność za współpracę z Biurem Księgowym.

  • Doświadczenie w pracy z programami OPTima Comarch i KSEF.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem.

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Data publikacji: 2024-04-21