Księgowy/a Warszawa praca hybrydowa, WARSZAWA PRACA HYBRYDOWA

Origen oznacza początek, jesteśmy organizacją, która inspiruje biznes do zmiany. Tworzymy zespoły pracowników zdalnych u naszych klientów, świadczymy usługi outsourcingu pracy zdalnej, rekrutujemy najlepszych specjalistów, w oparciu o nasze wartości. Jesteśmy ekspertami w budowaniu zdalnych zespołów pracowników w dużych organizacjach. Kierując się społeczną odpowiedzialnością biznesu umożliwiamy pracę także osobom zagrożonym wykluczeniem zawodowym. Budujemy zespoły lojalnych, zmotywowanych pracowników.

W chwili obecnej, jako Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do rejestru: 15604) poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

  • procesowanie faktur zakupu w systemie,

  • kalkulacja, księgowanie i uzgadnianie rezerw oraz rozliczeń międzyokresowych kosztów,

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,

  • przygotowanie ksiąg do sporządzania JPK VAT,
    sporządzanie i składanie deklaracji podatkowej CIT,

  • wykonywanie raportów i zestawień w systemie księgowym

  • bieżąca komunikacja z klientem i działami wsparcia.

Od kandydata/ki oczekujemy:

  • min. rocznego doświadczenia w pracy w księgowości na podobnym stanowisku,

  • wykształcenia średniego lub wyższego kierunkowego,

  • praktycznej znajomości aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości oraz podatków,

  • dobrej znajomość Ms Office,

  • orientacji na klienta, samodzielności, odpowiedzialności i umiejętności analitycznych,

  • szybkości przyswajania nowych informacji oraz umiejętności pracy w zmieniającym się środowisku,

  • umiejętności pracy w zespole i efektywnej komunikacji.,

  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • hybrydowy, elastyczny czas pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat, od poniedziałku do piątku z uwzględnieniem przysługujących uprawnień pracowniczych z tytułu niepełnosprawności,

  • opiekę medyczną dla całej rodziny,

  • dofinansowanie kart sportowych,

  • dofinansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • dofinansowany język angielski w czasie pracy,

  • kwartalny budżet na integracje działowe,

  • płatny system poleceń pracowniczych.

Data publikacji: 2024-04-26