Kucharz Brofaktura, SIEDLCE

Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach, ul. Armii Krajowej 5 - zaprasza do współpracy - Kucharzy (kuchnia gorąca/kuchnia zimna)

Główne zadania:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami

  • realizacja przydzielonych zadań w kuchni

  • efektywna współpraca z Szefem Kuchni i pozostałym zespołem Restauracji

  • przestrzeganie wszelkich procedur pracy w kuchni oraz dbałość o jak najwyższą jakość produktów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • zamiłowanie do gotowania, pasja w rozwijaniu umiejętności kulinarnych

  • umiejętność współpracy w zespole

  • dobra organizacja pracy, gotowość podjęcia pracy w trybie zmianowym

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas

  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju

  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin

  • ubezpieczenie na życie

Data publikacji: 2024-04-21