Kucharz k/m z językiem angielskim lub niemieckim Niemcy, BAD BENTHEIM

Dla naszego klienta z okolic Bad Bentheim szukamy doświadczonego kucharza (k/m), który z pasją i zaangażowaniem będzie wspierał kulinarną wizję restauracji.

Miejsce pracy: okolice Bad Bentheim

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie potraw na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem przepisów higienicznych

- Kreatywne współtworzenie naszego menu i wprowadzanie nowych, innowacyjnych dań

- Efektywna organizacja i zarządzanie procesami kuchennymi

- Zapewnienie jakości i apetycznej prezentacji potraw

- Zarządzanie zapasami i zamawianie składników kuchennych

Co oferujemy:

- Atrakcyjną stawkę godzinową od 20 €, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

- Dynamiczne środowisko pracy, w którym Twoja kreatywność i wiedza fachowa są doceniane i rozwijane

- Możliwość pracy w międzynarodowym zespole i ciągłe doskonalenie umiejętności

- Komfortowe zakwaterowanie

- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Twój profil:

- Ukończone wykształcenie zawodowe jako kucharz/kucharka lub podobne kwalifikacje

- Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w gastronomii

- Wysoka kreatywność i pasja do gastronomii

- Dobre umiejętności organizacyjne i wysoki poziom samodzielności

- Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

- Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Jesteś gotowy/a, aby razem z nami tworzyć nowe kulinarne kreacje? W takim razie czekamy na Twoją aplikację! Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected].

W razie pytań służymy pomocą pod numerem 0048 178787026 lub

0048 504969105

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26

Tel. kom.: 0048 504 969 105

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Nie od dziś skutecznie działamy na rynku międzynarodowym, umożliwiając start za granicą na atrakcyjnych warunkach w wielu branżach. Daj sobie szansę!
  • Zapewniamy wysokie standardy, oferując legalną pracę w renomowanych przedsiębiorstwach.
  • Jesteśmy transparentni – od samego początku znasz nasze zasady i warunki zatrudnienia. Jasne reguły gry to podstawa!
  • Nie znasz języka i masz obawy? Nasi dysponenci mówią po polsku i zapewnią Ci wsparcie.

Data publikacji: 2024-02-29