Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią Myślenice, MYŚLENICE

HR For Business, dla swojego klienta - lidera usług ochrony mienia poszukuje osób do pracy w charakterze; KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Z BRONIĄ.

Lokalizacja: Myślenice.

Praca w systemie zmianowym 24h/48.

Zakres obowiązków:

  • ochrona i dozór nad powierzonym mieniem

  • ewidencja ruchu osobowego oraz kołowego

  • patrole chronionego obiektu

  • po okresie wdrożeniowym, możliwość zastępstw za dowódcę zmiany, związaną z dodatkową gratyfikacją finansową.

Wymagania: ( wszystkie jednocześnie są konieczne ! )

  • niekaralność

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

  • pozwolenie na broń obiektową kategorii B

  • sprawność psychofizyczna

  • na stres i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie od zaraz

  • profesjonalne przeszkolenie

  • wynagrodzenie zawsze na czas wypłacane do 15-tego każdego miesiąca

  • pełne umundurowanie

  • opieka bezpośredniego przełożonego

  • możliwość wzięcia udziału w grupowym ubezpieczeniu na życie na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do karty MultiSport