Lakiernik &#124 pojazdy &#124 2 zmiany &#124, POZNAŃ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • przygotowanie powierzchni do szpachlowania oraz szlifowanie

  • matowanie podkładu oraz oklejanie aut przed lakierowaniem

  • lakierowanie dekoracyjne (baza, farba oraz lakier bezbarwny)

  • polerowanie po zakończonym procesie lakierowania

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność posługiwania się pistoletem lakierniczym

  • zdolności manualne

  • wykształcenie minimum zawodowe

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą

  • wynagrodzenie stałe + premia miesięczna + bonus roczny

  • pracę w systemie zmianowym 6-14, 15-23 (wolne weekendy)

  • pakiet benefitów (wczasy pod gruszą, premie świąteczne, dofinansowanie do żłobka, pakiety medyczne)

Data publikacji: 2024-04-21