Lakiernik praca od zaraz, ŁÓDŹ

Aktualnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta - wiodącej firmy z branży energetycznej na stanowisko lakiernika.

Miejsce pracy: Łódź.

Zadania:

  • Przygotowanie podzespołów do procesu malowania i montażu transformatorów mocy,

  • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP,

  • Praca zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami jakościowymi.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w malowaniu przemysłowym,

  • Organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • Premie miesięczne produkcyjne - do 500 zł brutto,

  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto,

  • Nagrody za polecenia nowych pracowników - od 1500 zł brutto,

  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe,

  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy,

  • Miłą atmosferę pracy.

Wyślij swoje CV już dziś i zostań częścią dynamicznego środowiska, w którym Twoja praca ma znaczenie!

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-23