LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY bez znajomości j. niemieckiego, WIELE LOKALIZACJI

Dla naszego klienta z Niemiec (różne lokalizacje) poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY

Zakres obowiązków:

-wykonywanie prac przygotowawczych pod lakierowanie
(odtłuszczanie, obróbka wstępna, szpachlowanie itp.)

- lakierownie natryskowe konstrukcji stalowych / elementów
pociągów

-  prace wykończeniowe

- kontrola jakości wykonanej pracy

Wymagania:

- mile widziana znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie w lakierowaniu konstrukcji stalowych /
pociągów metodą airless-lakierowanie natryskowe (*na to stanowisko nie
zatrudniamy lakierników samochodowych)

-prawo jazdy oraz własny samochód

-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy:

- wynagrodzenie 16 € brutto/ h  + 10,20 € netto diety za każdy przepracowany
dzień

- umowę o pracę na warunkach niemieckich

-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z
dostępem do kuchni i
internetu ( pokoje w pensjonatach)

-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

 Zainteresowanych
kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail :

[email protected]

Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w
Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej
elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby
pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim
kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na
Ciebie, aplikuj już dziś!

Data publikacji: 2024-04-28