Lakiernik samochodowy Monachium 3000e. Umowa Niemiecka, MONACHIUM

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:

Lakiernik samochodowy Monachium 3000e

Praca z różnymi markami pojazdów. Start zatrudnienia od zaraz. Stanowisko lakiernika samochodowego jest kluczowe w branży motoryzacyjnej, ponieważ od nich zależy estetyka i trwałość lakieru na pojazdach

Opis Stanowiska:

Lakiernik samochodowy jest odpowiedzialny za przywrócenie oryginalnego wyglądu i ochronę powłoki lakierowej pojazdu. Pracuje z różnymi markami i modelami pojazdów, realizując naprawy powłok lakierniczych, od drobnych rys po poważne uszkodzenia.

Zadania:

  • Przygotowanie Powierzchni: Ocena stanu lakieru, usuwanie rdzy, szlifowanie i wypełnianie ubytków, a także maskowanie obszarów niepodlegających malowaniu
  • Dobór Kolorów: Wybieranie odpowiednich kolorów lakieru zgodnie z zleceniem klienta lub standardami producenta
  • Malowanie: Precyzyjne i równomierne nakładanie lakieru na powierzchnię pojazdu przy użyciu pistoletu lakierniczego
  • Suszenie: Zapewnianie odpowiednich warunków do schnięcia lakieru, często poprzez stosowanie specjalnych suszarek
  • Kontrola Jakości: Staranne sprawdzanie, czy powłoka lakiernicza spełnia standardy estetyki i trwałości
Oferta:

  • Miesięczne wynagrodzenie ok. 3000 netto
  • 600 euro za pokój jednoosobowy w zależności od dostępności
  • 40 – 45 godzin tygodniowo, sobota po uzgodnieniu
  • Możliwość nadgodzin
  • Długoterminowe zlecenie
  • polski koordynator na miejscu
  • pełne wsparcie kandydata
Wymagania od kandydatów:

  • własny samochód
  • Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego

Data publikacji: 2024-04-27