Lakiernik, ŁODŹ

LAKIERNIK

Zadania :

- Przygotowanie podzespołów do procesu malowania;

- Wykonywanie pracy zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami jakościowymi;

- Wykonywanie poszczególnych operacji w sposób zapewniający bezpieczeństwo pracy (własne oraz współpracowników), dbałość o środowisko.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w malowaniu przemysłowym;

- Organizacja pracy własnej;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Odpowiedzialność, sumienność i staranność w realizacji obowiązków służbowych;

- Gotowość do podjęcia pracy w trybie 3 zmianowym po 8h

Oferujemy:

- stawkę bazową 5000 + miesięczną premię do 500 zł (jeżeli cały dział realizuje normę).

- stały dodatek za prace według grafiku w niedzielę 80%

- dwukrotny dodatek za pracę w nocy wynosi 40% z 4242 zł brutto

- 200% dodatek za pracę w dodatkową niedzielę

- coroczne nagrody za realizację planów produkcyjnych

- stabilne zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę

- pakiet benefitów pozapłacowych Manpower Premium: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,

 ubezpieczenie grupowe

Miejsce wykonywania pracy: Łódź - Bałuty

Jesteśmy światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej. Łączymy globalne doświadczenie ze zrozumieniem lokalnych i branżowych uwarunkowań. Każdego roku zatrudniamy kilkadziesiąt tysięcy pracowników tymczasowych do pracy na różnych stanowiskach w wielu branżach, pomagając naszym klientom, pracownikom oraz kandydatom odnieść sukces na rynku pracy.

Data publikacji: 2024-03-24