Lakiernik, POZNAŃ

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lakiernik pojazdów

Miejsce pracy: Bolechowo - Osiedle

Zadania:

  • przygotowanie powierzchni do szpachlowania, szlifowanie

  • matowanie podkładu oraz oklejanie przed lakierowaniem

  • lakierowanie dekoracyjne (baza oraz lakier bezbarwny)

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 15-23)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność posługiwania się pistoletem lakierniczym

  • zdolności manualne

  • wykształcenie minimum zawodowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem

  • stałe wynagrodzenie + premia miesięczna + bonus roczny

  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport lub Medicover Sport, dofinansowanie do wakacji, premia gwiazdkowa, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do posiłków, przyzakładowy żłobek dla dzieci

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21