Lider Brygadzista zespołu produkcji sektor techniczny, KOSZALIN

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Aktualnie dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko Lidera zespołu produkcyjnego / Brygadzisty

Miejsce pracy: Koszalin

ZADANIA:

  • Kierowanie 20 osobowym zespołem produkcyjnym

  • Wyznaczenie i koordynacja zadań, ustalenie priorytetów

  • Nadzorowanie realizacji planów produkcyjnych

  • Kontrola jakości i procesów, monitorowanie maszyn i sprzętu

  • Współpraca i raportowanie do Dyrektora Produkcji

  • Rozwiązywanie pojawiających się w trakcie pracy problemów

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Min. 2 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem w obszarze produkcji

  • Umiejętności pozwalających na efektywne zarządzanie zespołem

  • Wykształcenia i wiedzy technicznej, znajomości rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych

  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym

  • Mile widziana znajomość programu SAP

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie międzynarodowej o stabilnej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą

  • Pracę od poniedziałku do piątku 8h/dziennie (I zmiana), wolne weekendy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Benefity (prywatna opieka medyczna, Multisport)

  • ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku, bony)

  • Pakiet relokacyjny

Data publikacji: 2024-04-21