Lider Utrzymania Ruchu, KORYTA

ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy Morlinki to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce.

Animex posiada zakłady produkcyjne w Ostródzie, Starachowicach, Ełku, Szczecinie, Suwałkach, Opolu, Iławie, Kutnie i Korytach.

Aktualnie poszukujemy odpowiedniej osoby, która wesprze nasz zespół na stanowisku:

Główne zadania:

  • planowanie, koordynowanie i nadzór nad pracą zespołu techników,

  • kontakt z firmami zewnętrznymi (podwykonawcy, serwis),

  • planowanie i nadzór nad harmonogramami przeglądów,

  • koordynowanie zamówień części,

  • opracowywanie, nadzorowanie i realizacja działań prewencyjnych dla maszyn, urządzeń,

  • przeprowadzanie analiz przyczyn awarii i usterek oraz przygotowanie i wdrażanie działań prewencyjnych i naprawczych,

  • doskonalenie wewnętrznej organizacji pracy Działu UR.

Wymagania:

  • wykształcenie o kierunku technicznym ( preferowane kierunki: mechanika, automatyka, budowa maszyn lub pokrewne),

  • umiejętność organizacji własnej i podległego zespołu,

  • determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów, samodzielność, dokładność, terminowość, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

  • praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń ( mile widziane w przemyśle mięsnym - drobiarskim),

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • zaangażowanie w realizację swoich obowiązków, nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w rozpoznawalnej, międzynarodowej firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,

  • atmosferę pracy polegającą na szacunku i wzajemnej pomocy,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności.

Data publikacji: 2024-04-21