Lider Zespołu Sprzedawców HalfPrice Warszawa Sadyba Best Mall, WARSZAWA

HalfPrice, czyli Great Brands & Great People!
Jesteśmy siecią sklepów w kategorii off-price, należącą do Grupy CCC.
Oferujemy szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.
W ciągu dwóch lat otworzyliśmy ponad 120 sklepów, zatrudniamy 3500 #GreatPeople i jesteśmy obecni już na kilkunastu rynkach (m.in. w Czechach, Rumunii i Austrii). Ale to jeszcze nie koniec! Rośniemy dalej, poszerzamy asortyment i polujemy na nowe talenty!

Twój zakres zadań:

  • praca ramię w ramię z zespołem w zakresie kluczowych obszarów: dostawa, sala sprzedaży, przymierzalnia, kasa​

  • organizacja i koordynacja pracy zespołu sprzedawców zgodnie z priorytetami​

  • delegowanie zadań i bieżące udzielanie informacji zwrotnej do zespołu sprzedawców​

  • prowadzenie zmiany i codziennych spotkań z zespołem​

  • wsparcie i motywowanie zespołu sprzedawców​

  • wdrażanie nowych pracowników

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (Starszy Sprzedawca, Lider Zmiany, Team Leader)​

  • umiejętność oceny bieżącej sytuacji w sklepie i proaktywna postawa​

  • otwartość na współpracę oraz udzielanie i przyjmowanie informacji zwrotnej​

  • umiejętność motywowania zespołu w codziennych zadaniach​

  • chęć uczenia się, otwartość na rozwój​

  • pracujemy w weekendy i na zmiany, ale jesteśmy gotowi dopasować grafik pracy do Twoich potrzeb

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę​

  • szkolenie wdrożeniowe (możliwe szkolenie poza miejscem zamieszkania)

  • prywatną opiekę medyczną​

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej​

  • zniżki do sieci sklepów w grupie CCC (Halfprice, CCC, eobuwie, MODIVO)​

  • możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy​

  • udział w tworzeniu międzynarodowej marki o polskich korzeniach

Data publikacji: 2024-04-21