Młodszy Elektryk bez doświadczenia od zaraz, POZNAŃ

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta lidera w produkcji pojazdów komunikacji miejskiej, oferującego najnowocześniejsze rozwiązania w tej dziedzinie, poszukujemy Młodszego Elektryka

Młodszy Elektryk

Miejsce pracy: Bolechowo (pow. poznański)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż wiązek elektrycznych oraz elektrycznych urządzeń w naszych pojazdach

  • wykonywanie zmian w instalacji elektrycznej zgodnie z dokumentacją techniczną

  • podłączanie urządzeń elektrycznych i uruchamianie pojazdów

  • uczestnictwo w szkoleniach w zakresie obsługi dokumentacji technicznej i uruchamiania pojazdów

WYMAGANIA:

  • chęć rozwoju w dziedzinie elektryki, oferujemy kompleksowe szkolenia

  • wykształcenie minimum zawodowe, preferowane o kierunku elektrycznym

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym: I zmiana 06:00 - 14:00; II zmiana 15:00 - 23:00

  • zainteresowanie mechaniką pojazdową

  • uprawnienia elektryczne do 1kV - mile widziane

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz rozwoju w jej strukturach

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie związane z osiąganymi wynikami

  • prace od poniedziałku do piątku, bez nocnej zmiany, wolne weekendy 😊

PAKIET BENEFITÓW:

  • opiekę medyczną

  • karty sportowe

  • możliwość nauki języków obcych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • dofinansowanie do posiłku

  • dofinansowanie wypoczynku

  • premię gwiazdkową

  • przyzakładowy żłobek

  • parking dla pracowników

Data publikacji: 2024-04-21