Młodszy operator produkcji kształtek, DĄBROWA GÓRNICZA

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego Klienta, pioniera w tworzeniu nowoczesnych i inteligentnych rozwiązań rurowych GRP, poszukujemy pracowników na stanowisko: Młodszy operator produkcji kształtek

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • realizowanie planu produkcji zgodnie z harmonogramem;

  • cięcie, wiercenie i szlifowanie ręczne elementów kształtek (obsługa narzędzi pneumatycznych);

  • składanie gotowego elementu (obsługa narzędzi pomiarowych);

  • transport produktów i ich komponentów za pomocą suwnicy - tylko jeśli posiadasz uprawnienia UDT;

  • księgowanie realizacji zleceń w SAP oraz bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej;

  • zdolności manualne i dokładność;

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego;

  • wyobraźnia przestrzenna;

  • umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz pomiarowych;

  • wykonywanie czynności wykończeniowych produkowanych elementów;

  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowie o pracę bezpośrednio w strukturach Klienta;

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju;

  • stawkę miesięczną 5 000 zł brutto;

  • premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego;

  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające;

  • Program Poleceń Pracowniczych;

  • pakiet socjalny;

  • Święto Pracownika - dodatkowy, płatny dzień wolny;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • Kafeterię benefitów, w ramach której można nabyć kartę sportową MultiSport;

  • ubezpieczenie grupowe.

Data publikacji: 2024-04-21