Młodszy specjalista ds. administracji, WARSZAWA

Jesteśmy firmą handlową pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 100 krajach na całym świecie.

W roku 2021 tworzyliśmy zespół składający się z 35 specjalistów, aktualnie zatrudniamy już około 100 osób! Dzięki innowacyjnemu podejściu stale się rozwijamy, poszukujemy w związku z tym kolejnych osób, które dołączą do naszego zespołu.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku, zatrudniającym profesjonalistów w swojej dziedzinie. W ludziach szukamy pasji i motywacji, a nie pochodzenia, doświadczenia czy historii. Foodcom to miejsce, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego jak się u nas pracuje? Zachęcamy do obejrzenia filmu: https://www.youtube.com/watch?v=7y0WGLJBX2E

Obowiązki

  • Administracyjne wsparcie działu handlowego

  • Obsługa bieżącej korespondencji z klientami i dostawcami

  • Wsparcie w planowaniu transportu oraz realizacji zamówień

  • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami

Wymagane umiejętności i doświadczenie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację ustną i pisemną

  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość MS Excel

  • Samodzielność w działaniu i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy

  • Nowoczesne biuro w samym sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)

  • Praca w stałych godzinach 8:30-16:30

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Perspektywa rozwoju w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej w firmie PZU Zdrowie i zajęć sportowych FitProfit

  • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, wyjścia zespołowe, imprezy świąteczne

  • Owocowe środy

  • Zgrany, międzynarodowy zespół

  • Work-life balance

Data publikacji: 2024-04-21