Młodszy Specjalista ds. Obsługi Kampanii Marketingowych, BIAŁOGARD

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zadania:

  • odpisywanie na zapytania oraz obsługa zgłoszeń w zakresie cashback i kart podarunkowych

  • obsługa maila oraz paneli cashback

  • zgłaszanie nieprawidłowości do sieci afiliacyjnych

  • współpraca z innymi działami firmy

  •  raportowanie swoich działań do przełożonego w języku angielskim

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - komunikacja wewnętrzna w organizacji

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - komunikacja z obsługiwanym klientem w zakresie zleceń cashback

  • dostępność do elastycznej pracy (ilość godzin w tygodniu uzależniona od zgłoszeń: od 25 do 40h)

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

  • chęć nauki i rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • elastyczny czas pracy - ilość godzin uzależniona od zgłoszeń (od 25 do 40h w tygodniu) - możliwość łączenia pracy z innymi projektami

  • elastyczne godziny pracy

  • szkolenie stanowiskowe - 2 tygodnie pracy w stałym systemie godzinowym

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (współpraca długofalowa)

  • możliwość pracy w ciekawym międzynarodowym projekcie

Data publikacji: 2024-04-21