Młodszy specjalista ds. obsługi klienta usługi weterynaryjne, KATOWICE

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie i Gdańsku. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych, jak i specjalistycznych. Swoim pracownikom natomiast stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie materiału do badań,

  • wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego,

  • telefoniczna i osobista obsługa klientów,

  • zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich,

  • prowadzenie spraw biurowych,

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane biologiczne lub pokrewne,

  • doświadczenie w dziale obsługi klienta mile widziane,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i szeroki pakiet benefitów,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczania,

  • dobrą atmosferę w miejscu pracy, pełne wdrożenie i szkolenie.

Data publikacji: 2024-04-21