Młodszy specjalista ds. Obsługi Klienta, KATOWICE

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, który świadczy zintegrowane usługi bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Obsługa infolinii przychodzącej;

  • Udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji z zakresu bankowości codziennej;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów oraz identyfikowanie potrzeb klientów;

  • Realizowanie wyznaczonych celów i zachowanie wysokiej jakości obsługi.

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta,

  • Wykształcenie średnie wraz z maturą,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu oraz budowaniu długotrwałych relacji,

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,

  • Życzliwość i empatia w rozmowach z klientami,

  • Cierpliwość oraz otwartość.

Oferta:

  • Zatrudnienie na okres 6 miesięcy na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;

  • Praca w dwóch wariantach

    1) w systemie zmianowym (8 godzin dziennie tak jak pracuje infolinia 24h/7 - zmiany również nocne oraz w weekendy)

    2) od poniedziałku do piątku w ramie czasowej 9-19, grafik ustalony jest z góry przez menagera zespołu;

  • Po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej;

  • Pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Data publikacji: 2024-04-21