Młodszy Specjalista ds. Planowania Produkcji, BARDO

Dzień dobry, aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Planowania Produkcji

Lokalizacja: Bardo (okolice Kłodzka)

Praca od zaraz

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie zestawień i analiz potrzebnych do przygotowania planu produkcji i budżetu;
  • Opracowywanie harmonogramu zamówień (obciążenie stanowisk, stan zapasów i zamówień itp.);
  • Nadzór nad współpracą z dostawcami i podwykonawcami;
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych i sporządzanie raportów;
  • Wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu, przeprowadzanie prognoz produkcyjnych i optymalizacji produkcji;
  • Przygotowywanie danych i raportów, które są podstawą podstawą obliczania wskaźników wydajnościowych;
  • Utrzymywanie ciągłości produkcji poprzez planowanie i usprawnianie procesów;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemów i procesów planowania produkcji i zapasów
  • zdolności przywódcze, odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność i samodzielność
  • Dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Premia w zależności od wyników pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

W Polsce od 2006 roku skutecznie działamy w obszarze doradztwa personalnego – indywidualnie podchodzimy do każdego klienta i całego procesu rekrutacji. Świadczymy usługi w zakresie Rekrutacji, Outsoursingu pracowniczego, Payrollingu i Outplacementu.

Data publikacji: 2024-02-01