Młodszy Tester Oprogramowania język C, CZĘSTOCHOWA

Czym będziesz się zajmować?

Do nowo otwierającego się oddziału w Częstochowie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Testera Oprogramowania.

Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych.
  • Statyczna analiza kodu [MISRA, HIS].
  • Dokumentowanie wyników testów.
  • Raportowanie błędów.

Kogo poszukujemy?

Oczekiwania:
  • Wyksztalcenie techniczne lub studenci kierunków takich jak: informatyka, elektronika, telekomunikacja.
  • Bez doświadczenia w komercyjnych projektach
  • Dobra znajomość języka programowania C/C++.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i nastawienie na rozwój.

Czego wymagamy?

Znajomości:
  • Office
Mile widziane:
  • C
  • C++
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 4500-5500 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie
  • Kawa / Herbata
  • Parking, Parking rowerowy, Pokój relaksu

Kim jesteśmy?
Software Test Group to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się weryfikacją oprogramowania dla systemów wbudowanych. Nasza oferta obejmuje zewnętrzne testy oprogramowania oraz profesjonalne doradztwo w zakresie procesów testowania.
Data publikacji: 2024-04-21